Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Лікар для кожної сім’ї

24.05.2018 | 15:03

З 1 липня 2018 року  в Україні впроваджується перший етап медичної реформи. По суті, це буде старт найбільш кардинальних змін в системі охорони здоров'я за всі роки Незалежності. Реформа розпочнеться зі зміни принципів роботи первинної ланки медичної допомоги - сімейних лікарів, педіатрів. З 1 липня медичні заклади будуть отримувати кошти з держбюджету за новим принципом "гроші ходять за пацієнтом". Для цього лікарі Бережанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, та лікарі сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини повинні вже зараз активно підписувати з пацієнтами декларації. По суті, це документ, який засвідчує, що пацієнт має намір лікуватися саме у цього лікаря в конкретній установі.

more...

29-31 травня на хуторі Соколиця відбудеться Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

23.05.2018 | 17:12

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича, за участю його першого заступника Віктора Зінчука та голови Саранчуківської ОТГ Володимира Петровського, відбулась чергова нарада з питань проведення районного етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

more...

Благополуччя дітей та їх права

23.05.2018 | 16:25

22 травня 2018 року для учнів Куропатницького НВК «ЗНЗ I – III ступенів - ДНЗ» працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей Бережанської РДА проведено відео лекторій «Благополуччя дітей та їх права » та «Конвенція ООН про права дитини».

more...

Контроль ремонтів доріг: усі порушення усуваються виконавцями

23.05.2018 | 15:30

Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція доріг в Україні майже не проводилися. Починаючи з 2016 року Урядом розпочато програму відновлення українських автошляхів. У 2016 році відновили 900 км доріг. У 2017 – вже понад 2 100 км. Це найбільша кількість доріг, яка відремонтована за рік, з 2005 року.

Цього року на ремонти і будівництво доріг буде спрямовано близько 47 млрд грн. Буде якісно відремонтовано близько 4 000 км автошляхів.

more...

Україна-Німеччина – разом до бізнес-партнерства!!!

23.05.2018 | 10:20

Вітаємо Ольгу Лучку – директора з розвитку підприємства, юрисконсульта ТОВ “Крона” (c. Жуків, Бережанського району) із успішним завершенням стажування у Німеччині, яке тривало протягом 16 квітня – 11 травня 2018 року та відбулось за сприянням Тернопільського регіонального центру підтримки підприємництва https://www.facebook.com/TERNOPIL.REG.CENTER/

more...

Соціальні послуги стають ближчими до людей

23.05.2018 | 09:00

Завдяки урядовій підтримці в територіальних громадах створюються сучасні центри надання соціальних послуг, аби державну допомогу отримав кожен, хто її потребує. Сьогодні на виплати в соціальному страхуванні витрачається близько 200 млрд грн., 145 млрд грн коштів державного бюджету спрямовуються на державні соціальні програми. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман поставив завдання – створити нову систему надання соціальних послуг. Соціальні послуги мають надаватися безпосередньо за місцем проживання людини, яка потребує державної допомоги. Якість таких послуг має бути однаково високою і в містах, і в селах.

more...

В Бережанській РДА відбувся навчальний одноденний тренінг по підготовці мікрогрантових заявок

23.05.2018 | 08:19

В районній державній адміністрації відбувся навчальний одноденний тренінг по підготовці мікрогрантових заявок серед зацікавлених неурядових громадських організацій та ініціативних груп громадян і фізичних осіб-підприємців з розвитку громад району, який проводився представниками громадської організації ,,Громадський центр ,,Еталон” в рамках програми ,,Підвищення економічної самоорганізації, мікропідприємництва та самозайнятості сільських мешканців” конкурсу ,,Село. Кроки до розвитку”. Реалізація проекту здійснюється завдяки сприянню напрямку соціального підприємництва, котрий фінансується публічним акціонерним товариством "Миронівський хлібопродукт". 

more...

Президент: Не існує міжнародних переговорів, де б Україна не піднімала питання звільнення українських заручників. Нікого ми не забуваємо

22.05.2018 | 17:44

«Хочу наголосити офіційно –  не існує жодних міжнародних переговорів ні з нашими європейськими партнерами, ні з нашими американськими партнерами, де би ми не піднімали питання необхідності якнайскорішого звільнення українських заручників, які незаконно утримуються як на окупованій території, так і політичних в’язнів, яких Росія тримає в тюрмах окупованого Криму і на території РФ», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час спільної з Президентом Естонії зустрічі з представниками ЗМІ, відповідаючи на запитання, що робить Україна задля звільнення політичних в’язнів у Росії.

more...

Здійснили об’їзд дороги Бережани-Мечищів

22.05.2018 | 16:33

Начальник економічного відділу райдержадміністрації Володимир  Урдейчук разом з представником управління капітального будівництва ОДА здійснив об’їзд дороги в напрямку Бережани-Мечищів з метою уточнення робіт по проекту реконструкції дороги та визначення місця розташування дорожніх знаків.

more...

Про будівництво закладів охорони здоров’я йшлося під час он-лайн наради

22.05.2018 | 13:29

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  заступник голови облдержадміністрації Олег Валов.

Під час наради йшлося про проекти будівництва (нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт, в тому числі виготовлення проектної документації) комунальних закладів охорони здоров’я, що можуть реалізуватись за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема