Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

7 основних змін у програмі житлових субсидій

23.10.2018 | 16:44

За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житло-комунальних послуг. Відповідні зміни внесені Кабінетом Міністрів України в Постанову №329.

more...

«Пакунки малюка» отримали уже 30 тисяч родин

23.10.2018 | 12:01

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» - це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

more...

Попередження про різку зміну погодних умов (рзп)

23.10.2018 | 11:17

Результат пошуку зображень за запитом "погана погода"У зв’язку з проходженням активних атмосферних фронтів від циклонічної депресії над Скандинавією та вторгненням холодної повітряної маси 24 – 25 жовтня очікуються несприятливі погодні умови:

– пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, 24 жовтня вдень місцями  25 – 28 м/с;

– зміна фази опадів – дощ з переходом в мокрий сніг;

– зниження температуриповітря – впродовж доби 24 жовтня 2 – 7° тепла, 25 жовтня вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 3 – 8° тепла.

На  окремих ділянках доріг ожеледиця.

more...

Верховна Рада підтримала урядовий бюджет розвитку країни на 2019 рік

23.10.2018 | 08:38

Вчасне ухвалення бюджету дозволить у наступному році підвищити зарплати і пенсії, продовжити важливі реформи і інфраструктурні проекти

18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Уряд Володимира Гройсмана виконав свій обов’язок і вчасно подав до парламенту збалансований проект бюджету на наступний рік, а також запропонував механізм підготовки прогнозованих бюджетів за рахунок трирічного планування (законопроекти №№ 8043, 8044).

more...

Завдяки мовним квотам українські артисти отримали шанс себе реалізувати, — Андрій Підлужний

22.10.2018 | 14:53

Попри основну свою творчу діяльність відомий тернополянин Андрій Підлужний сьогодні втілює у життя проекти важливого суспільного значення. Талановитий співак, лідер гурту «Нічлава», автор проникливих пісень, що торкаються глибини душі, займає активну життєву позицію. Про власне бачення побудови успішної  сильної української держави, плани на майбутнє, а також про те, що вже реалізовується на даний час, Андрій Підлужний відверто розповідає в ексклюзивному інтерв’ю.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

22.10.2018 | 12:30

Голова райдержадміністрації Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Молодь Тернопільщини запрошують на стажування в ТОДА

22.10.2018 | 10:17

Програма навчання та стажування у Тернопільській обласній державній адміністрації — це сучасний проект, який дасть молоді не лише можливість реалізувати свою кар'єру, а й долучитися до державотворчих процесів країни.

Учасники програми отримають курс навчання від керівництва адміністрації та профільних керівників управлінь та ряд семінарів від успішних підприємців, науковців, діячів по профільних питаннях управлінь, виконуватимуть завдання відповідно до своєї професійної компетенції та напрямків діяльності управління стажування. Крім того, стануть безпосередніми учасниками державотворчих процесів, поглиблять знання з окремих дисциплін, пов’язаних з роботою у сфері державної служби, набудуть професійних знань, умінь та навичок, а також матимуть змогу закласти фундамент для розвитку своєї кар’єри.

more...

Голова РДА провів розширену нараду

22.10.2018 | 10:08

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич, за участі голови районної ради В.Білика, провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради  обговорили питання:

more...

Вручення одномісних парт директорам шкіл Бережанського району

19.10.2018 | 15:33

Голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович за участі заступника голови районної ради - Висоцького Романа Костянтиновича та начальника відділу освіти районної державної адміністрації – Бабій Н.М. вручили 203 одномісних парти зі стільцями на суму 273.461 грн. Парти придбані за рахунок коштів місцевого та державного бюджетів.

Парти призначені для учнів 1 класів шкіл Бережанського району за програмою «Нова українська школа».

more...

Вручення мотоблоків вітчизняного виробництва учасникам кооперативу «Бережанський край»

19.10.2018 | 14:30

Голова районної державної адміністрації Гринкевич Ігор Миронович за участі начальника відділу агропромислового розвитку  районної державної адміністрації Нагірного Т.М. вручили учасникам кооперативу «Бережанський край» мотоблоки вітчизняного виробництва.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема