Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Район відвідали представники місії ОБСЄ

14.11.2018 | 16:25

На зустрічі з представниками ОБСЄ, в якій взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець та керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян, йшлося про аспекти проведення децентралізації, надання допомоги учасникам АТО та їхнім родинам, проблемні питання щодо внутрішньо переміщених осіб, питання безпеки тощо.

more...

Навчання із адміністраторами Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації

14.11.2018 | 08:49

Щербатий Євгеній Васильович, начальник управління, Луців Надія Миколаївна, начальник відділу грошових виплат та компенсацій, Баснянин Лариса Олександрівна, завідувач сектору прийому громадян та Вонсяк Ірина Володимирівна, головний спеціаліст – юрисконсульт управління праці та соціального захисту населення Бучацької районної державної адміністрації провели навчання  із адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Бучацької райдержадміністрації щодо впровадження надання послуг «Надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» та «Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом I групи або за особою, яка досягла 80-річного віку» через  Центр надання адміністративних послуг.

more...

Мова – сутність нашої української ідентичності

13.11.2018 | 17:57

9 листопада в нашій державі відзначили День української писемності та мови. Головна традиція свята – загальнонаціональний радіодиктант для всіх бажаючих. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

more...

«Спільними зусиллями збережемо світлу пам’ять про наших Героїв» Тернопільщина готується до відзначення п’ятої річниці Революції Гідності

13.11.2018 | 17:55

Під час зустрічі з батьками загиблих Героїв Небесної Сотні — Володимиром Голоднюком та Ігорем Слободяном — голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про належне відзначення на теренах області річниці Дня Гідності та Свободи.

more...

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення напрацьованого позитиву, – Володимир Гройсман

13.11.2018 | 09:52

Наступний рік має стати роком нових можливостей і посилення тих позитивних тенденцій, які Україна фіксує 10 кварталів поспіль. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Ради регіонального розвитку, яка зібрала представників регіональної влади з усієї країни.

«Сьогодні всі сфери національної економіки мають потенціал для зростання. Ми на правильному шляху. Але треба доводити реформи до завершення, відкриття можливостей. Нам потрібно зробити економіку сильною, побудувати систему – від громади до центру – доброзичливу до інвестування», - сказав Володимир Гройсман.

more...

Степан Барна під час ради регіонального розвитку в Києві: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів (відео)

13.11.2018 | 08:45

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі.

more...

Засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби

12.11.2018 | 15:50

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець провів засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби, в повноваження якої входить вирішення питання про направлення на альтернативну службу громадян, яким віросповідання забороняє служити в Збройних Силах.
На засіданні проведено детальний огляд пакету документів, що надійшли в управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Комісією схвалено позитивне рішення на користь одного заявника.

more...

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

12.11.2018 | 14:50

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

more...

Щотижнева нарада

12.11.2018 | 14:32

З метою узгодженого та ефективного планування робочого тижня, відбулася щотижнева відеонарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Івана Крисака.
Участь у роботі наради взяв перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Бейко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Погонець,  керівники об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів , установ, організацій.

more...

Делегація Бучацького району бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку

12.11.2018 | 10:22

Делегація з Бучацького району спільно з делегаціями усіх районів та областей України 12 листопада 2018 року перебуває в Міжнародному виставковому центрі міста Києва, де під головуванням Президента України П.О.Порошенка відбувається сьоме засідання Ради регіонального розвитку.

more...

Архів новин

  

Шануємо традиції, пам’ятаємо своє коріння і творимо гідне сьогодення!

23.08.2018 | 14:41

Напередодні чергового дня народження країни традиційно журналісти районної газети «Нова доба» поспілкувалися з керівником району – головою районної державної адміністрації Віталієм Бебихом.

more...

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема