Бучацька районна державна адміністрація
48400, м.Бучач, майдан Волі, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 

20.12.2017 | 15:35

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Понад 20 медзакладів Тернопільщини уже підписали угоди з Національною службою здоров’я

20.08.2018 | 12:49

Тернопільська область долучилася до підписання угод з Національною службою здоров’я під час «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги. Відтак, уже з жовтня цього року 21 медичний заклад нашої області почне отримувати оплату за надання медичних послуг сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами від Нацслужби здоров’я. До цього часу вони продовжуватимуть фінансуватися за субвенцією.

 

more...

В районі завершено збирання ранніх зернових культур

20.08.2018 | 12:27

Сільськогосподарськими підприємствами, що звітують по оперативній звітності ранні зернові культури зібрано на площі 13413га. валовий збір становить 75040 тонн, середня врожайність – 55,9ц/га.

more...

На апаратній нараді

20.08.2018 | 11:56

У районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада за участю заступника голови райдержадміністрації Ігоря Погонця, керівника апарату Марії Слободян, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Під час наради кожен керівник доповів про стан справ у підпорядкованих їм підрозділах. Зокрема, було озвучено ряд актуальних питань, а саме:

more...

Робоча поїздка

20.08.2018 | 10:04

Нещодавно працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації здійснено робочу поїздку на територію Старопетликівської сільської ради.
В рамках робочої поїздки працівники служби надали  методичну допомогу по делегованих повноваженнях в Старопетликівській сільській раді, а також перевірили торгові точки, в яких продаються тютюнові та алкогольні вироби, щодо запобігання їх продажу неповнолітнім особам.   

more...

В режимі онлайн

20.08.2018 | 09:11

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Погонець, керівник апарату райдержадміністрації Марія Слободян, представники окремих структурних підрозділів РДА, Золотопотіцької та Трибухівської об’єднаних територіальних громад беруть участь у нараді, яку проводить голова облдержадміністрації Степан Барна в режимі онлайн.

more...

До уваги пасажирів приміського автобусного маршруту «Бучач – Пушкарі ч/з Н.Петликівці»

17.08.2018 | 09:31

Бучацька районна державна адміністрація (Організатор перевезень) повідомляє населення про те, що у зв’язку із відсутністю перевізників – претендентів для участі у конкурсі на право здійснювати перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті №3-6 Бучач – Пушкарі ч/з Н.Петликівці, оголошеному в районній газеті «Нова Доба» від 3.08.2018 року №31 (8810), із 25 серпня 2018 року припиняється перевезення пасажирів на вищевказаному автобусному маршруті.

more...

Правління Фонду затвердило нову форму заяви-розрахунку

17.08.2018 | 09:27

З 01 жовтня 2018 року почне діяти нова форма заяви-розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам та окремих виплат потерпілим на виробництві. Документ оформлює та подає до робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або його відділення страхувальник (роботодавець). Відповідну постанову «Про затвердження Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів ФССУ» правління Фонду затвердило на своєму позачерговому засіданні 19 липня.

more...

«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави

16.08.2018 | 15:37

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

more...

Нові стандарти обслуговування громадян Пенсійним фондом України

16.08.2018 | 15:34

Покращення якості обслуговування громадян – одне з ключових завдань органів Пенсійного фонду України, для виконання якого створюються доступні сервіси, впроваджують сучасні технології та нові можливості комунікації з громадянами.

more...

Голова РДА Віталій Бебих взяв участь в роботі сесії Бучацької районної ради

16.08.2018 | 11:38

Сьогодні відбулася двадцять третя сесія Бучацької районної ради сьомого скликання. Участь у роботі сесії взяв голова райдержадміністрації Віталій Бебих.

more...

Архів новин

  

Хай 2018-ий стане для усіх нас Роком миру!

03.01.2018 | 09:01

Збігають останні дні 2017-го. Для кожного рік, що минає, був різним. Комусь приніс удачу, кар’єрний ріст, розширив сімейне коло, а для когось став роком болючих втрат... Таке життя. Дякуємо Богу за кожен прожитий день, за усмішки дітей, за родинне тепло і сподіваємось, що у наступному 2018 році все буде добре – у нас, у нашій Україні. А яким був 2017-ий для району? Про це журналісти районної газети «Нова доба» цікавилися у голови райдержадміністрації Віталія Бебиха, запропонувавши йому відповісти на два запитання: 1. З якими здобутками і, можливо, незавершеними справами проводжаємо рік 2017-ий? 2.Чого очікувати жителям району від 2018-го?

more...

Архів привітань

  

Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.
Сподіваємось, що  інформація, представлена на нашому сайті буде для Вас корисною і цікавою!

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

.

Актуальна тема