Гусятинська районна державна адміністрація
48201, смт.Гусятин, провулок Героїв Майдану, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    ГУСЯТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

 

Державна прикордонна служба України оголошує набір на службу за контрактом

26.03.2018 | 14:30

У Державній прикордонній службі України стартував черговий етап набору молодих, амбітних та вмотивованих людей, які бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

more...

14.03.2018 | 09:16
  more...

22.08.2016 | 16:41
more...

Каталог промислових підприємств Гусятинщини

14.12.2015 | 14:45

Місце провадження діяльності Державне підприємство   «Укрспирт»...

more...

На допомогу захисникам Батьківщини

30.11.2015 | 09:47

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

more...

30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

У школах району пролунав останній дзвінок

25.05.2018 | 15:30

Сьогодні пролунав останній дзвінок для шкільної дітвори у 48 загальноосвітніх закладах району. Для  одних школярів він  знаменує початок   шкільних канікул, безтурботної  веселої пори. Для випускників – початок дороги у нове, незвідане життя.

more...

УВАГА! Конкурс та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради»

25.05.2018 | 11:34

Відповідно до розпорядження голови Гусятинської райдержадміністрації від 25.05.2018 року №248-од «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії Гусятинської райдержадміністрації на зайняття вакантної посади  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради» та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я» Гусятинська районна державна адміністрація повідомляє про початок формування тимчасової конкурсної комісії (далі - Комісія) для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Гусятинська комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради.

more...

Увага конкурс та початок формування конкурсної комісії на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Копичинецька комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради»

25.05.2018 | 11:28

Відповідно до розпорядження голови Гусятинської райдержадміністрації від 25.05.2018 року №249-од «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії Гусятинської райдержадміністрації на зайняття вакантної посади  головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Копичинецька комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради» та керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного комунального закладу охорони здоров’я» Гусятинська районна державна адміністрація повідомляє про початок формування тимчасової конкурсної комісії (далі - Комісія) для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Копичинецька комунальна районна лікарня» Гусятинської районної ради.

more...

Теребовлянське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області інформує

25.05.2018 | 08:30

Останнім часом почастішали випадки звернення застрахованих осіб на урядову «гарячу лінію» щодо несвоєчасної виплати їм матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах).  Причиною таких звернень є несумлінне виконання своїх обов’язків працівниками підприємств та організацій, які порушують норми законодавства України щодо строків виплати допомог, та намагаються перекласти свою безвідповідальність на плечі інших організацій.

more...

Фонд профінансував медико-психологічну реабілітацію 49 воїнів АТО та членів їх сімей

25.05.2018 | 08:23

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України медико-психологічну реабілітацію разом із членами сімей з початку року пройшли 49 застрахованих осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

more...

Привітання голови райдержадміністрації Віталія Батога з святом Останнього дзвоника

25.05.2018 | 08:16

Дорогі діти!  Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника!

Сьогодні перегортається  ще одна сторінка славного освітянського літопису. Мелодія шкільного дзвінка   багатьом з вас дає старт літніх канікул. Нехай вони будуть незабутніми та цікавими, сповненими яскравих вражень та мандрівок. А, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

more...

Михайло Тітарчук: Тернопільщина має всі умови для здійснення інноваційного прориву (відео)

24.05.2018 | 16:15

Тернопільщина – унікальний край, де живуть дуже працьовиті люди. Регіон має величезний інвестиційний, інноваційний, інтелектуальний і туристичний потенціали, які сприяють збалансованому розвитку, залученню інвестицій та підтримці місцевих виробників. На цьому під час щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST - 2018» наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

more...

Андрій Гундер: Найкраща реклама для Тернопільської області – це інвестори, які тут успішно працюють

24.05.2018 | 16:11

Американська торговельна палата рада підписати сьогодні Меморандум про співробітництво із Тернопільською обласною державною адміністрацією. Цей меморандум дозволить бізнесу довідуватися про Тернопільську область і можливості інвестування тут. Тому я досить оптимістично налаштований і гадаю, що результати від нашого співробітництва будуть уже найближчим часом. На цьому акцентував Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні під час щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST - 2018», в рамках якого область налагоджує міжнародне співробітництво.

more...

В рамках Міжнародного інвестиційного форуму підписали три Меморандуми про співпрацю (фото)

24.05.2018 | 14:49

Тернопільщина була і залишатиметься відкритою для налагодження багатовекторних міжнародних відносин. Саме тому під час Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулося підписання одразу трьох Меморандумів про співпрацю.

more...

Степан Барна: Цьогорічний інвестфорум означатиме для Тернопільщини та її партнерів новий виток у розвитку міжнародного співробітництва (відео)

24.05.2018 | 14:45

Щорічний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST» вважається однією з найбільш очікуваних подій в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал області як позитивного регіону для капіталовкладень. Цього року ми змінили формат проведення заходу й зосередилися на найактуальніших питаннях, які зумовлені вимогами часу. Тому, власне, форум проходить під гаслом «Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону». Про це зазначив під час урочистого відкриття інвестфоруму голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

Архів новин

  

 

Інформаційні послуги