Підгаєцька районна державна адміністрація
48000, м.Підгайці, вул.Шевченка, 39
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Підгаєцький районний військовий комісаріат запрошує на військову службу за контрактом у Збройні Сили України

15.08.2017 | 11:31

Нова професія, нова спеціальність, справжня чоловіча робота, гідне грошове забезпечення , обирай стабільне майбутнє – військова служба за контрактом.

 

       

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації ухвалила ряд заходыв щодо недопущення поширення АЧС у районі

19.02.2018 | 16:40

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Керницького.

   

more...

«Благословенне Тернопілля» вдруге зустріло гостей у столичному «Українському домі» (відео)

19.02.2018 | 12:28

Мистецькі здобутки, історичні цінності, освітній потенціал, інвестиційна привабливість – на день один презентаційний майданчик в центрі Києва перетворився на платформу для співпраці та перспектив. Новий формат обговорень – бізнес-ланч, зібрав за круглим столом представників різних рівнів влади та бізнесу. А сам захід набув міжнародного значення, адже його відвідали понад півтора десятка послів.

 

more...

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь в обласніій відеонараді

19.02.2018 | 11:41

Голова районної державної адміністрації Алла Колодницька взяла участь в обласніій відеонараді, що відбулася під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

      

more...

Заходи з відзначення в Підгаєцькому районі Дня Героїв Небесної Сотні

19.02.2018 | 10:17

20 лютого о 12.00 год у м.Підгайці відбудеться меморіальний захід, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, учасників революційних подій в Україні у 2013 - 2014 роках, учасників  антитерористичної  операції,  представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молоді, духовенства.

       

more...

Подальша децентралізація - серед пріоритетів Уряду на 2018 рік, - Володимир Гройсман

19.02.2018 | 08:12

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.  14 лютого, Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні напрямки реформ у 2018 році.

more...

Іван Керницький провів нараду щодо рівня заробітної плати в закладах освіти району

16.02.2018 | 14:19

Перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Керницький провів нараду щодо рівня заробітної плати в закладах освіти району.

      

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 09:23

Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля».

more...

Степан Барна зустрiвся з представниками високоповажних iноземних делегацiй (фото)

16.02.2018 | 09:17

Вчора відбулася зустріч голови Тернопільської ОДА Степана Барни з Надзвичайними та Повноважними Послами та Консулами іноземних країн. В основному це країни, з якими наша область уже співпрацює або планує розпочати діяльність. Відбувається захід у рамках презентації краю "Благословенне Тернопілля".

more...

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов провів робочу зустріч із працівниками юстиції та центру знадання безоплатної правової допомоги області області

16.02.2018 | 09:04

15 лютого 2018 року в актовій залі Тернопільської обласної радивідбулася робоча зустріч заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова із працівниками Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а також Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області.

more...

Алла Колодлницька взяла участь у виставці «Благословенне Тернопілля» (фото)

16.02.2018 | 08:20

Голова районної державної адміністраціїї Алла Колодницька у складі делегації від Тернопільської області взяла участь у виставці "Благословенне Тернопілля", що відбувся в Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім» у Києві, де представлено  економічний, туристичнийта мистецький потенціали області. Проводиться захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, за підтримки Тернопільської обласної ради, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

more...

Архів новин

  

Інформаційні послуги

 
 

 

Актуальна тема

 

Напрямки державної підтримки аграрного сектору у 2018 році (матеріали Інформаційного вісника Уряду від 07.02.2018 р.)

Інформаційні матеріали  Кабінету Міністрів України про медреформу

Інформаційні матеріали Кабінету Міністрів України про субсидії та актуальних питань соціально-економічного життя країни, ключових реформ, що впроваджуються.

Інформація для громадян, які приїхали з Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, Донецької та Луганської області

Пам’ятка щодо посилення пильності громадян до фактів що можуть свідчити про підготовку до диверсій та терористичних акцій

Витяг з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

Грантові проекти

Євроінтеграція

Магістратури вищих навчальних закладів –важлива складова системи підготовки державних службовців

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому