Підволочиська районна державна адміністрація
47800, смт.Підволочиськ, вул.Д.Галицького, 80
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

До відома

 

    

В відділі економічного розвитку райдержадміністрації відкрито «гарячу» телефонну лінію з питань підтримки та розвитку підприємництва. Зауваження, пропозиції щодо діяльності адміністративних структур, що регламентують інвестиційну та підприємницьку діяльність в частині надання адміністративних послуг, роботи центрів з надання адміністративних послуг, консультування з питань захисту прав споживачів -  телефонуйте на номер «гарячої лінії»  2-24-92 , у понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, у п’ятницю з 8.00 до 16.00, або надсилайте інформацію на електронну адресу: ekon_pidv@ukr.net.

 

************************

Районним координаційним центром підтримки сімей, що прибувають у Підволочиський район  з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відкрито цілодобову «гарячу» телефонну лінію для координації роботи щодо розселення сімей, які виїжджають з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь 2-12-78 (приймальня голови Підволочиської райдержадміністрації)

    Для надання роз'яснень стосовно можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування звертайтеся:

2-35-22 – управління праці та соціального захисту населення (9.00-17.00)

2-26-43 – управління Пенсійного фонду (9.00-17.00)

2-26-95, 2-22-85 – районний центр зайнятості (9.00-17.00)

   

    *********************

    При службі з гуманітарних питань райдержадміністрації діє "гаряча" телефонна лінія. З питань оздоровлення та відпочинку дітей, видачі посвідчень та надання пільг багатодітним сім’ям, жорстокого поводження з дітьми, насильства в сім’ї та інших звертатися за телефоном 2-23-87 щовівторка з 9 до 13 години.

 

     

10.05.2012 | 10:35
  more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

14.11.2018 | 14:55

Варто ознайомитися із новою формою податкової накладної

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 17 вересня 2018 року №763 (далі – Наказ №763) внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 31 грудня 2015 року №1307 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі – Порядок).

Зокрема, згідно із змінами, внесеними Наказом №763, у податковій накладній (далі – ПН) зазначається податковий номер платника ПДВ відповідно до Порядку обліку платників податків і зборів.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

14.11.2018 | 14:52

Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що з 07.11.2018 набрав чинності Закон України від 05 жовтня 2017 року №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» (далі – Закон №2155).

Пунктом 2 ст. 22 Закону №2155 встановлено, що ідентифікація фізичної особи, яка звернулася за отриманням послуги формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, здійснюється за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які унеможливлюють виникнення будь-яких сумнівів щодо особи, відповідно до законодавства про Єдиний державний демографічний реєстр та про документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.

Таким чином, з 07.11.2018 отримати послуги з формування кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів за довіреністю (в т.ч. посвідченою нотаріально) неможливо.

more...

Підволочиське відділення Кременецької ОДПІ інформує

14.11.2018 | 14:47

До уваги платників податків! На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №296 «Про реформування територіальних органів Державної фіскальної служби» на території Тернопільської області реорганізовано органи ДФС шляхом їх приєднання як структурних підрозділів до Головного управління.

more...

Мова – сутність нашої української ідентичності

13.11.2018 | 15:05

9 листопада в нашій державі відзначили День української писемності та мови. Головна традиція свята – загальнонаціональний радіодиктант для всіх бажаючих. Цю акцію започатковано з 2000 року. Відтоді щороку всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з'ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Це свято збігається з днем пам'яті преподобного Нестора Літописця, який стояв біля витоків української писемності. Автора "Повісті временних літ" вважають "батьком української словесності", сенсом життя якого була книжкова справа.

more...

Степан Барна: В області реалізовуються понад тисячу об'єктів на умовах співфінансування з державного і місцевого бюджетів

13.11.2018 | 15:03

42 об'єднанні територіальні громади, 47% території та 53% населення - це ті цифри, які говорять: реформа децентралізації на Тернопільщині підтримується та активно впроваджуються. Крім того, до кінця року тут відбудуться вибори ще у семи громадах.

Степан Барна, голова ТОДА, слушно зауважив, що Тернопільська область, починаючи з 2015 року, була однією з лідерів реформи децентралізації і такою залишається надалі. Про її успіхи говорили під час засідання Ради регіонального розвитку у Києві під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Саме децентралізація, за його словами, дозволила органам місцевого самоврядування і людям взяти відповідальність на себе.

more...

«Спільними зусиллями збережемо світлу пам’ять про наших Героїв» Тернопільщина готується до відзначення п’ятої річниці Революції Гідності

13.11.2018 | 14:59

Під час зустрічі з батьками загиблих Героїв Небесної Сотні — Володимиром Голоднюком та Ігорем Слободяном — голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна підписав розпорядження про належне відзначення на теренах області річниці Дня Гідності та Свободи.

«Це ключова подія в новітній історії української державності, адже подвиг українців, які віддали своє життя на Майдані, прирівнюється до подвигу наших хлопців, які загинули на передовій, обороняючи українську землю від російського окупанта. Я дякую батькам наших Героїв, шести вихідців з Тернопілля, зокрема, за їхню жертовність, — наголосив очільник області. — Головне завдання органів державної влади зробити все для того, аби зберегти світлу пам’ять про цих хлопців і найголовніше — донести правду усіх, хто у майбутньому працюватиме над історією українського народу».

more...

Сьогодні, 13 листопада 2018 року відбулось засідання двадцятої сесії Підволочиської районної ради VIІ скликання.

13.11.2018 | 14:45

Сьогодні, 13 листопада 2018 року відбулось засідання двадцятої сесії Підволочиської районної ради VIІ скликання.

Засідання провів голова районної ради Ігор Монартович.
В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Войціховський

На розгляд сесії виносилось питання :

-          Про звіт виконання бюджету за 9 місяців 2018 року;

-          Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку у Підволочиському районі;

-          Інші питання.

more...

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.Войціховського відбулася щотижнева апаратна нарада

12.11.2018 | 16:54

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.Войціховського відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних управлінь та організацій. На нараді заслухали питання виконання доручень даних головою районної державної адміністрації на нараді від 05.11.2018 року; завершення осінньо-польових робіт у Підволочиському районі; створення ДБСТ на базі родини Рожицьких, по вул. Шухевичів, 31 смт.Підволочиськ.

more...

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів у режимі відеонаради

12.11.2018 | 16:52

Відбулась щотижнева нарада з керівниками районів, яку провів у режимі он-лайн перший заступники голови обласної державної адміністрації.  Впродовж наради було обговорено питання проходження осінньо-зимового періоду 2018/2019 року; організації та проведення заходів з нагоди 5-ї річниці революції Гідності в Україні та вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні; середнього поточного ремонту доріг в області; реалізації проектів, видатки на які здійснюються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та програми будівництва футбольних полів зі штучним покриттям в області; впровадження системи електронного документообігу в районних державних адміністраціях.

more...

Робоча поїздка

12.11.2018 | 15:11

У ході робочої поїздки в Підволочиську об’єднану територіальну громаду перший заступник голови районної державної адміністрації Войціховський О.Б., заступник голови районної державної адміністрації Білик Н.О. та депутат обласної ради    Швець С. за участю  старости села Галущинці Схаба М.Р. оглянули стан виконання ремонтних робіт частини автомобільної дороги місцевого значення С201201 Романове Село–Колодіївка ч/з Жеребки. Ремонтні роботи на ділянці дороги села Галущинці проводить ТОВ "ГЛОБАЛ БІЛД ІНЖИНІРИНГ".

more...

Архів новин

  

06.02.2017 | 10:30

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги