Чортківська районна державна адміністрація
48500, м.Чортків, вул.Шевченка, 23
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
.

15.04.2019 | 16:56

 24 квітня (середа) 2019 року у Чорткові по вул. Шевченка біля пам`ятного знаку жертв Чорнобильської катастрофи відбудеться поминальна панахида з нагоди 33-ї річниці аварії на ЧАЕС. Початок – о 12.00 год.

25 квітня (четвер) 2019 року о 10.00 годині у районному комунальному будинок культури ім. Катерини Рубчакової відбудеться благодійна акція «Подаруй дитині радість Великодня», спрямована на підтримку для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.                                                                         Запрошуємо дітей та їх батьків, опікунів і піклувальників взяти участь у святі Великоднього кошика.

11 травня (субота) 2019 року об 11.00 годині у районному комунальному будинку культури ім. Катерини Рубчакової, в рамках відзначення 100-річчя Чортківської офензиви відбудеться ІІ конкурс-фестиваль хорових колективів духовної музики Бучацької Єпархії УГКЦ «Боже, Україну, збережи».

more...

Субсидії-2019: монетизація, нові правила виплат і підрахунок доходів НБУ

21.01.2019 | 12:08

 Уряд затвердив нові правила виплати субсидій. З січня 2019 року почнеться монетизація – виплата субсидій у грошовій формі. За останній рік це третє рішення про зміну роботи системи субсидій. Мета – зробити їх більш адресними.
На фоні зростання тарифів населення надчутливо реагує на зміну правил оформлення субсидій. У людей накопичився чималий перелік запитань до управління соцзахисту: як працюватиме монетизація; чи вистачить коштів у бюджеті на субсидії? що робити у випадку виникнення суперечливих ситуацій? Відповіді на ці та інші запитання роз’яснює (як-то кажуть, на пальцях) начальник управління соціального захисту населення Чортківської РДА Володимир ЦВЄТКОВ.

more...

27.04.2018 | 17:12
  more...

ПАМ'ЯТКА ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ!

30.03.2018 | 10:44

  ВИТЯГ
з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту


Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Участь Чортківщини в акції "За чисте довкілля"

19.04.2019 | 14:34

 

 Вплив людини на довкілля стає все більш активним. Сьогодні вже ні в кого не виникає сумнів в тому, що забруднення оточуючого довкілля веде до втрати нашого здоров’я. Проте, в результаті проведених заходів з благоустрою та завдяки високій свідомості мешканців  санітарний стан території району цієї весни значно покращився.
Працівники Чортківської РДА на чолі з головою райдержадміністрації Оксаною Чайчук,  першим заступником райдержадміністрації Іваном Заболотним, керівником апарату райдержадміністрації Людмилою Мельник не перестають активно долучатися  до прибирання Чортківщини. 

more...

Міні-ярмарок вакансій

19.04.2019 | 13:22

 
 
 З метою прискорення укомплектування вакантних посад касира-операціоніста та спеціаліста з обслуговування клієнтів Чортківського відділення Публічного акціонерного товариства комерційний банк «Приватбанк»  17 квітня фахівцями Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організовано і проведено  міні-ярмарок вакансій

more...

Про закінчення опалювального сезону 2018-2019 року в Чортківському районі

19.04.2019 | 12:19

 
 19 квітня 2019 року голова районної державної адміністрації підписала розпорядження № 115-од "Про закінчення опалювального сезону 2018/2019 років у Чортківському районі".
Керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", у зв`язку з підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря.
Отож, завершити опалювальний сезон 19 квітня 2019 року в закладах охорони здоров`я, освіти, культури, установах та організаціях, інших об`єктах соціальної сфери району.

more...

Чортківська РДА долучилась до флешмобу «Велосипедом на роботу»

19.04.2019 | 11:31

 

 Їздою на велосипеді можна насолоджуватися в будь-якому віці. Цей той вид спорту, яким можна займатися практично все життя. З метою мотивації працівників установ, закладів, організацій всіх форм власності до використання екологічного виду транспорту сьогодні, 19 квітня, за ініціативи Чортківської міської ради, працівники райдержадміністрації приєдналися до загальноміського флешмобу «Велосипедом на роботу». У заході взяли участь: голова райдержадміністрації Оксана Чайчук, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

19.04.2019 | 11:24

 

 Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод за участі членів комісії, до складу якої входять керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, представники відділу районної поліції та інших відомств відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини Чортківської районної державної адміністрації, основною метою якої є захист прав дитини.

more...

Ще 100 млн грн «теплих кредитів» залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень

18.04.2019 | 09:52

 

 За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла близько 100 млн гривень.

more...

УРЯД ДАВ НАФТОГАЗУ ТИЖДЕНЬ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ЗНИЗИТИ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

18.04.2019 | 08:43

 

 Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів України висловив стурбованість нахабством державної компанії НАК «Нафтогаз України», яка «спілкується» зі своїм акціонером – українським народом – мовою шантажу.

more...

Сонячна енергетика – один із інвестиційно-привабливих секторів відновлюваної енергетики України

18.04.2019 | 08:12

 

 На 8-ій Міжнародній конференції та виставці сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі «CISOLAR 2019» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив досягнення та перспективи розвитку «зеленої» енергетики, зокрема сонячної енергетики.

more...

Із засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету

17.04.2019 | 14:13

 

 Сьогодні в приміщенні адмінбудинку під керівництвом голови комісії Степанії Рудик за участі голови райдержадміністрації Оксани Чайчук, голови районної ради Віктора Шепети, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного, заступника голови райдержадміністрації Йосифи Овод, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Мельник, заступника голови районної ради Петра Пушкаря та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету. На порядку денному було розглянуто наступний перелік питань:

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний провів районну комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат

17.04.2019 | 11:16

 

 Сьогодні, 17 квітня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Івана Заболотного відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів. Участь у засіданні взяли представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Чортківського управління ГУ ДФС у Тернопільській області, Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області, Чортківської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

more...

Архів новин

  

ІНТЕРВ'Ю голови Чортківської райдержадміністрації Оксани Чайчук для газети Чортківського району "Голос народу"

28.02.2019 | 15:24

 

 Керівник виконавчої гілки влади Чортківщини Оксана Чайчук – єдина жінка на чолі району за всю історію його існування. Через тиждень на черговій сесії районної ради вона буде звітувати про виконання програми розвитку Чортківщини за минулий рік. Тоді ж мають затвердити програму на 2019-й. В інтерв’ю Чортків.City голова райдержадміністрації розповіла про ремонт доріг, хід реформ, пошуки інвестора та інше.

 

 

 

 

 

 

 

Фото Ореста Лижечки

more...

Архів привітань

  

 

 

                                                                                                                       

                                                                 

                                                               

                                                                                                 

                                                              

                                                               

                                                                                

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 
 
 
 

 

БЕЗКОШТОВНА ДРУГА ВИЩА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Актуальна тема