Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.

 

.

Прес-служба повідомляє

«Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності», - Володимир Довгань на засіданні комісії з питань захисту прав дитини

19.02.2018 | 14:48

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей днями відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Довгань. На порядку денному розглянуто 11 питань.

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Розенко

19.02.2018 | 10:34

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту.

more...

Теребовлянська ЗОШ №1 відсвяткувала 80-літній ювілей

19.02.2018 | 10:15

80 років із дня заснування відсвяткував опорний заклад Теребовлянська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №1. Ветерани освіти, представники влади, духовенства, колишні та теперішні учні, батьки, меценати та друзі зібрались в Теребовлянському Центрі культури і дозвілля, щоб відзначити знаменну дату.

more...

У Заздрості урочисто завершили Ювілейний рік Патріарха Йосифа Сліпого

19.02.2018 | 08:35

В суботу, 17 лютого, в Музейно-меморіальному комплексі «Рідна хата», що у с. Заздрість відбулося урочисте закриття Ювілейного року Патріарха Йосифа Сліпого з нагоди 125-ліття від дня його народження.

more...

Віталій Сосницький: Підприємства Тернопільщини повинні стати локомотивами, які активізують усю спиртову галузь України

16.02.2018 | 10:13

Тернопільська область – перспективний край з великим потенціалом розвитку спиртової галузі, а також перша область, яка підписала меморандум про співпрацю з державним підприємством «Укрспирт». Про це зазначив голова об’єднаної профспілки ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький під час виставки «Благословенне Тернопілля» у Києві.

more...

Тернопільщина — взірцевий регіон для залучення іноземних інвестицій

16.02.2018 | 10:08

Інвестори, які започатковують бізнес на Тернопіллі — дуже успішні, плідно співпрацюють з обласною державною адміністрацією і планують розвиток своєї справи не лише у цьому регіоні, а й за його межами. Про це наголосила заступник директора Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  Уляна Хром’як під час презентації області «Благословенне Тернопілля», участь в якому взяв голова райдержадмыныстрацыъ Юрій Ништа.

more...

Поминальним заходом в Теребовлі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2018 | 09:32

Відповідно до Указу Президента України від 11.02. 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Традиційно відзначили цей день і в Теребовлі.

more...

Водію, який віз пасажирів з Бережан до Тернополя, загрожує штраф від 17 тисяч гривень

15.02.2018 | 10:23

Працівниками Управління Укртрансбезпеки спільно з працівниками Патрульної поліції та Головного управління національної поліції в Тернопільській області систематично здійснюються рейдові перевірки щодо дотримання автомобільними перевізниками, що надають послуги з перевезення пасажирів, вимог законодавства про автомобільний транспорт.

more...

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Ништи у зв’язку з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2018 | 09:15

Щороку 15 лютого Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав. Дата ознаменована днем, коли остання колона радянських військ була виведена з Республіки Афганістан. І хоча з того часу минуло вже 29 років, та невиправдана війна, що тривала 10 літ, досі болем відгукується у наших серцях.

more...

Степан Барна: Новостворені ОТГ повинні стати локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів

15.02.2018 | 08:53

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна вручив Меморандуми про співпрацю, під час передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності, у комунальну власність, головам об’єднаних територіальних громад. Очільник області наголосив, що саме ОТГ повинні бути локомотивами державної політики, які забезпечать освоєння земельних ресурсів.

more...

Архів новин

  

Інтерв’ю голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи для районної газети «Воля»

20.11.2017 | 10:50

На завершенні ще один рік впровадження реформ у державі. Як проходять зміни у нашому районі, що вдалось уже зреалізувати, над чим ще треба попрацювати – про це розмова із головою Теребовлянської районної державної адміністрації Юрієм НИШТОЮ.

more...

Юрій Ништа: «Держслужба нині не для великих заробітків — хочеться реально полегшити життя людей»

14.12.2016 | 09:24

Інтерв’ю голови районної державної адміністрації Юрія Ништи для обласних засобів масової інформації.

more...

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля"

06.06.2016 | 14:52

Інтерв'ю голови РДА Юрія Ништи в районній газеті "Воля" з нагоди року роботи на посаді.

more...

Архів привітань