Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

          

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Свято Останнього дзвоника у Почапинцях

25.05.2018 | 15:10

             25 травняв Почапинській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася  урочиста лінійка, присвячена святу Останнього дзвоника, на якій були присутні голова  Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, начальник управління освіти і науки  Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома, голова Тернопільської районної державної адміністрації Олександр Похилий, голова Тернопільської районної ради Андрійй Галайко, заступники голови райдержадміністрації Володимир Осядач та Андрій Колісник, начальник відділу освіти      районної державної адміністрації Василь Цаль.

more...

День Пенсійного фонду у селах Довжанка та Домаморич

25.05.2018 | 09:23

 У селах Довжанка та Домаморич Тернопільського району відбувся День Пенсійного фонду який провели спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Відвідувачам управління було надано роз’яснення щодо реалізації права на пенсійне забезпечення різних категорій громадян та складових пенсійних виплат, перспективи осучаснення пенсій, надані відповіді на запитання стосовно механізму проведення перерахунку пенсій, порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам.

more...

Інформаційно-роз’яснювальний намет

25.05.2018 | 08:49

Тернопільським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Тернопільської області був встановлений інформаційно-роз’яснювальний намет. Такий День Пенсійного фонду відбувся у центі міста, де проходить велика кількість пересічних громадян яких цікавлять питання пенсійного забезпечення.

Під час заходу працівниками відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 мешканцям міста були роздані буклети і брошури інформаційного змісту та надані змістовні роз’яснення з питань пенсійного забезпечення, в тому числі про послуги, які надаються об’єднаним управлінням.

more...

В рамках Міжнародного інвестиційного форуму підписали три Меморандуми про співпрацю

24.05.2018 | 15:51

 Тернопільщина була і залишатиметься відкритою для налагодження багатовекторних міжнародних відносин. Саме тому під час Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулося підписання одразу трьох Меморандумів про співпрацю.

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

24.05.2018 | 15:38

 24 травня  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Тернопільської районної державної адміністрації. Засідання комісії провів заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник.

З метою соціально-правового захисту дітей на комісії розглянуто питання:

- про розгляд звернення Тернопільського районного відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу на реалізацію майна де право користування має дитина;

- про розгляд звернення громадянина щодо встановлення графіку  побачень з сином на час літніх канікул;

-  про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу (продажу) частки майна, від імені малолітньої дитини;

- про розгляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

more...

Степан Барна: Цьогорічний інвестфорум означатиме для Тернопільщини та її партнерів новий виток у розвитку міжнародного співробітництва (відео)

24.05.2018 | 15:25

 Щорічний Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST» вважається однією з найбільш очікуваних подій в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал області як позитивного регіону для капіталовкладень. Цього року ми змінили формат проведення заходу й зосередилися на найактуальніших питаннях, які зумовлені вимогами часу. Тому, власне, форум проходить під гаслом «Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону». Про це зазначив під час урочистого відкриття інвестфоруму голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

more...

На Тернопільщині розпочався щорічний Міжнародний інвестиційний форум

24.05.2018 | 14:45

Цьогоріч Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2018» вважається наймасштабнішим за всі попередні. А їх було чимало. Цього року форум ювілейний – десятий. Хоча у новому, набагато ширшому та продуктивнішому форматі він відбувається третій рік поспіль.

more...

Розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2018».

24.05.2018 | 14:40

 Сьогодні. 24 травня голова районної державної адміністрації Олесандр Похилий   бере участь у Міжнародному інвестиційному Форумі «Тернопільщина-Invest 2018.

На Тернопільщину прибули дипломати, Надзвичайні та Повноважні посли, Генеральні та почесні консули іноземних держав в Україні. Офіційна зустріч керівництва області  із високоповажними гостями розпочалася у Збаразькому замку.

more...

Відшкодування за «теплими кредитами» розпочато: Держенергоефективності виплатило 4,4 млн грн. учасникам програми у квітні

23.05.2018 | 15:59

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/159325/00.jpgУ середині квітня державні банки розпочали надавати «теплі кредити» і вже сьогодні, на основі отриманих від фінансових установ зведених реєстрів позичальників ,Держенергоефективності здійснило відшкодування учасникам програми у розмірі 4,4 млн гривень.

more...

Держенергоефективності разом із провідними китайськими компаніями обговорили перспективи реалізації спільних інвестиційних «зелених» проектів

23.05.2018 | 15:55

Агентство продовжує працювати із китайськими партнерами у рамках Меморандуму про співпрацю України та Китаю у відновлюваній енергетиці, підписаного у грудні 2017 р. за участю Першого віце-прем'єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації