Зборівська районна державна адміністрація
47201, м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 24
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

 

 

Опитування

.

Кошториси на 2017 рік

27.03.2017 | 15:54
Відділ охорони здоров'я районної державної адміністрації more...

Паспорти бюджетних програм на 2018 рік за кодами видатків та кредитування (КПКВК)

13.02.2017 | 11:29

Управління праці та соціального захисту населення Зборівської  райдержадміністрації      

Служба у справах дітей

Відділ охорони здоров’я Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ культури і туризму Зборівської  районної державної адміністрації  

Відділ у справах сім”ї, молоді та спорту  Зборівської  райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захистуЗборівської  районної державної адміністрації  

Відділ агропромислового розвитку Зборівської  районної державної адміністрації  

Зборівська районна державна адміністрація

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

ОГОЛОШЕННЯ

19.02.2018 | 17:09

Українська гастроентерологічна асоціація запрошує лікарів-гастроентерологів, дієтологів, терапевтів, сімейних лікарів на науковий симпозіум з міжнародною участю – ХХ Національну Школу гастроентерологів, гепатологів України  «Шляхи підвищення якості профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення», який відбудеться 29 – 30 березня 2018 р. в м. Києві.

 

З повагою,
обласний експерт з питань

гастроентерології                                                               Юровська Л.Б.

 

 

more...

Представили туристичний та культурно-мистецький потенціал Зборівського району на Презентації Тернопільської області «Благословенне Тернопілля»

19.02.2018 | 12:24

15 лютого 2018 року голова Зборівської районної державної адміністрації Ігор Яворський представив туристичний та культурно-мистецький потенціал Зборівського району на Презентації Тернопільської області «Благословенне Тернопілля» в м. Київ.

more...

Відбулась апаратна нарада

19.02.2018 | 12:11

У райдержадміністрації відбулась апаратна нарада з начальниками відділів та управлінь райдержадміністрації, керівниками районних державних підприємств, установ та організацій, яку провів керівник апарату районної державної адміністрації Віталій Антоні за участі заступника голови районної ради Леоніда Олійника.

more...

Відеонарада під керівництвом очільника області

19.02.2018 | 09:44

Сьогодні керівник апарату Зборівської районної державної адміністрації Віталій Антоні спільно із головою районної ради Богданом Максимовим взяли участь у нараді, яка відбулась в режимі он-лайн під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами об’єднаних територіальних громад області.

more...

Що таке спадкування?

19.02.2018 | 08:51

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину.

more...

Працювала двадцять восьма сесія Зборівської районної ради сьомого скликання

16.02.2018 | 13:19

У великому залі Зборівської райдержадміністрації та районної ради відбулось чергове пленарне засідання сесії районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Богдан Максимів. В роботі пленарного засідання взяли участь заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, голови територіальних громад та громадськість району. У роботі сесії взяли участь 24 депутати районної ради, які розглянули та прийняли рішення із 27 питань порядку денного.

more...

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту РДА інформує

16.02.2018 | 12:09

13-14 лютого у м.Львові в легкоатлетичному манежі СКА відбувся "Меморіал Ю.Кутенка". Відкрита першість КДЮСШ ім. Ю. Кутенка з легкоатлетичних двоборств серед юнаків та дівчат 2003-2005 р. н. Вже традиційні змагання присвячені вшануванню пам'яті Юрія Кутенка (1932-2003) – львівського десятиборця, учасника двох Олімпійських ігор.
На цих змаганнях відзначилась легкоатлетка Зборівської ДЮСШ Марія Мочук, завоювавши 1 місце в легкоатлетичному двоборстві (1000 метрів + 600 метрів).

more...

Провели районну медичну раду

15.02.2018 | 12:07

Сьогодні відбулась підсумкова нарада у галузі медицини під керівництвом заступника начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Лідії Чайковської.
У нараді взяли участь заступник голови Зборівської районної ради Леонід Олійник, виконувач обов’язків начальника відділу охорони здоров’я  райдержадміністрації Роман Моравель, головний лікар комунального закладу «Зборівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради Ольга Кубант, головний лікар Зборівської центральної районної лікарні Богдан Зембра, а також завідувачі відділень РЦЛ та керівники ЛПЗ району.

more...

Вже вдруге туристично-мистецький потенціал області представлять на виставці «Благословенне Тернопілля»

15.02.2018 | 08:44

На презентації «Благословенне Тернопілля», що відбудеться 15 лютого в Міжнародному виставковому конференц-центрі «Український Дім» у Києві, наш край представить свій економічний, туристичний та мистецький потенціали. Проводиться захід за ініціативи голови Тернопільської ОДА Степана Барни, за підтримки Тернопільської обласної ради, а також за сприяння Тернопільської міської ради.

more...

Вiдбiр до нацiональної збiрної України Iгор нескорених розпочато

15.02.2018 | 08:39

В Україні розпочато збір анкет на участь у Іграх Нескорених 2018. Цього року п’ятнадцять учасників нашої збірної вдруге візьмуть участь у міжнародних змаганнях у Сіднеї.

more...

Архів новин

  

Пивітанння голови Зборівської РДА з Різдвом Христовим

04.01.2017 | 09:46

                 

Дорогі краяни!!!

Сердечно вітаю Вас, від себе особисто та від імені Зборівської районної державної адміністрації, з величним християнським святом – Різдвом Христовим!!! Кожний з нас сприймає це свято, як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.
Бажаю вам міцного здоров’я і сімейного затишку. Нехай різдвяна зоря принесе у кожну домівку щастя і достаток, мир і тепло. Божої вам благодаті, хай дзвінко лунає коляда та щасливо проходять різдвяні свята!
З Різдвом Христовим!

З повагою та щирими вітаннями   

 Голова Зборівської РДА                                                                                   І.Б. Яворський

more...

Архів привітань

  

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги